Kiilto Hydrablock
Blokeeriv vahend
Kahekomponentne, lahustivaba ja viskoosne tõkestav aine, mis kaitseb siseõhku ehitusmaterjalidest eralduvate ohtlike ainete eest. Sobib ka kapillaari- ja difusiooniniiskuse kontrolliks
Eriomadused
- Lahustivaba ja tugev, kuiv Hydrablock´i võib tasandada või plaadida.
- Kaitse VOC ja PAH ühendite ning radooni vastu.
- Kasutatakse kapillaari- ja difusiooniniiskuse kontrolliks.
- Tagab väga tiheda kihi juba kahe kihiga, ilma kruntimiseta.
- Viskoosne, imendub poorsetesse aluspindadesse, õige kulu saavutatakse kergesti.
Lingid
Materjalid
Kiilto Hydrablock on kahekomponentne krunt ja tõkkeaine, mis kapseldab ehitusmaterjalidest siseõhku sattunud ohtlikud komponendid.
Pakendi suurus | EAN kood |
---|---|
Kiilto Hydrablock Sulkuaine 8,5 kg/7,1 l | 6411512545103 |
kokku segatuna u. 1.1 kg/l
Pealekandmis temperatuur: 10-25°C
> 2 MPa (EN 13813)
10–24h (20°C). Soovitatud aja ületamisel ärge unustage puistata kihile liiva (vt kasutusjuhendit).
Kiilto Hydrablock 8.5 kg
Kiilto Hydrablock kõvendi 3.5 kg
4:1.
kollakas
B FL-s1
u. 30 min (20°C, põrandale valatuna)
Segu soojeneb anumas kiiresti, mis lühendab tööaega. Kandke segu põrandale võimalikult kiiresti pärast kokkusegamist.
Sobiv aluspind: tasane, tugev ja puhas betoon. Aluspinna nakke tugevus peaks olema vähemalt 1,5 MPa. Eemaldage kõik materjalid, mis võivad takistada nakkumist, näiteks tsemendipiim, õli, vaha või tolm. Aluspinna niiskusesisaldus maksimaalselt 97% RH. Arvestage konstruktsioonide hüdrostaatilist rõhku. Kiilto Hydrablockiga tasandamisel, plaadimisel või katmisel arvestage uue betoonpõranda kokkutõmbumisega. Arvesse tuleb võtta ka kasutatud toodete võimalikke piiranguid.
Kui kasutate Kiilto Hydrablocki kruntainena, kandke üks kiht (umbes 300 g/m²) või 2–3 kihti (kogukulu 700 g/m²) vastavalt kasutatava juhistele. Kui kasutate tõkkena, kandke 2–3 kihti (kogukulu 700 g/m²).
Segage komponendid täielikult konteinerites kokku. Segage aeglaselt, et vältida õhu sattumist segusse. Valage segu põrandale ja tasandage kummilabidaga. Rullige kogu ala üle lühikese karvaga rulliga, et tagada ühtlane kihi paksus. Vajadusel kandke teine ja kolmas kiht samamoodi. Tööaeg on umbes 30 minutit (20°C juures). Kihtide vaheline kuivamisaeg on umbes 10–24 tundi (20°C juures). Puhastage tööriistad atsetooniga. Segatud toode tekitab konteineris olulist soojust. Soovitatav on segu võimalikult kiiresti peale segamist põrandale kanda, et vältida liigset kuumenemist. Ärge jätke toodet sisaldavat konteinerit süttivate materjalide lähedusse. Materjalide ja õhu temperatuur ja niiskus mõjutavad kõvenemisprotsessi. Sobiv pealekandmise temperatuur on 10–25°C (min. 5°C, ka esimese 24 tunni jooksul). Aluspinna temperatuur peaks olema kastepunktist tunduvalt kõrgem (esimese 24 tunni jooksul). Toode saavutab oma lõplikud omadused nädala jooksul (20°C juures). Kiilto Hydrablockiga töödeldud põrand tuleks katta 24 tunni jooksul pärast viimase kihi pealekandmist. Kui Kiilto Hydrablocki ei kaeta kohe pärast kuivamisaega, puistake kohe pärast pealekandmist lõppkihile liiva, et tagada korralik nakkumine. (Umbes 0,5–1,5 mm, umbes 2 kg/m²). Enne katmist või tasandamist eemaldage hoolikalt lahtine liiv.
Sellel tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.
Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge materjali ohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.